У ящику є 20 кубиків,пронумерованих від 1 до 20.Яка ймовірність того,що номер навмання взятого з

ящика кубика буде кратним числу 4? А)1⁄20; Б)1⁄4; В)1⁄10; Г)3⁄20.

Ответы на вопрос

Отвечает Порсин Данил.
Подія А: номер кратний чотирьом
Кількість рівноможливих результатів n=20
Оскільки серед чисел, записаних на кубиках, тільки 5 (а саме 4, 8, 12, 16 і 20) кратні чотирьом, то кількість сприятливих результатів m дорівнює 5.
Р(А)=m/n=5/20=¼
Відповідь: Б