Знайти : НСД (50,10) та НСК(50,10).


Ответы на вопрос

Отвечает Мацинкевич Настя.

Ответ:

Щоб знайти найбільший спільний дільник (НСД викор і отримуємо 0. Таким чином оскільки залишок ділення став 0 то останнім ненульовим залишком є 10. Тут виконується наступна формула:

НСД(5010) = 10

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК використаємо наступну формулу:

НСК(5010) = (50 * 10) / НСД(5010) = (50 * 10) / 10 = 500

Отже НСД(5010) = 10 та НСК(5010) = 500.

Отвечает Амангаева Аружан.

Ответ:

НСД(50,10)=10

НСК(50,10)=50