Довжина прямокутника дорівнює 20 см а ширина становить ⅖ довжини знайди площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.

a = 20 см

b = 20 / 5 * 2 = 8 см

S = a * b = 20 * 8 = 160 см2