СРОЧНО, ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА Автомобіль проїхав 3/4 відстані між містами за 48 хв. За скільки

хвилин він проїде всю відстань, рухаючись зі сталою швидкістю #2 Довжина кімнати 6,5м , а ширина 4м знайди висоту кімнати, якщо ії об'єм дорівнює 65м(3) #3 Довжина прямокутника дорівнює 10,4м , а ширина становить 0,8 довжини. знайди перимитр і площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

1). 3/4 S = v * 48                (1)

          S = vt                       (2)


Разделим (1) на (2):     3/4 = 48/t

                                         t = 48 : 3/4 = 48 * 4/3 = 64 (мин.) = 1 ч 4 мин


2). V = abh => h = V/ab = 65/(6,5*4) = 65:26 = 2,5 (м)


3). Длина прямоугольника: а = 10,4 м

Ширина прямоугольника: b = 0,8а = 0,8*10,4 = 8,32 (м)

Периметр прямоугольника: P = 2(a+b) = 2*(10,4+8,32) = 2*18,72 = 37,44 (м)

Площадь прямоугольника: S = ab = 10,4*8,32 = 86,528 (м²)