За перший день турист пройшов 7,2 км, що становить 25% усього маршруту. Скільки кілометрів складає

маршрут?пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Лучшев Максим.

Ответ:

28,8 км

Пошаговое объяснение:

7,2:0,25=28,8 (км) весь маршрут

Отвечает Адильбай Тоганас.

Ответ:

28.8

Пошаговое объяснение:

25%=1/4

100%=4/4

7.2*4=28.8