Хлопець катаючись на самокаті проїхав 84,15 км за 1,7 год Скільки кілометрів він проїде за 2,9 год

якщо буде їхати з тією самою швидкістю швидкістю срочно контрольна !!!!!!!!!!!!!! Даю 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Данила.

Доброї ночі!

1) 84,15 : 1,7 = 49,5 (км/год) - швидкість хлопця.

2) 2,9 * 49,5 = 143,55 (км)

Відповідь: 143,55 кілометрів він проїде за 2,9 год.