Побудуй коло, центр якого- точка O, а радіус дорівнює 24 мм. Побудуй радіус цього кола ОА і діаметр

MN. Чому дорівнює довжина цього діаметра ? Чому дорівнює довжина кола (число пи округли до сотих)?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ева.

Ответ:Щоб побудувати радіус ОА цього кола, достатньо взяти лінійку і провести пряму лінію з центру O до будь-якої точки на колі. Ця пряма лінія буде радіусом ОА.

Діаметр MN кола - це пряма лінія, яка проходить через центр O і з'єднує дві точки на околі кола. Щоб побудувати діаметр MN, треба провести пряму лінію через центр O і з'єднати дві протилежні точки на колі.

Довжина діаметра MN кола дорівнює удвічі довжині радіусу, тобто 2 * 24 мм = 48 мм.

Довжина кола обчислюється за формулою: довжина = 2 * π * радіус, де π (пі) - це математична константа, що приблизно дорівнює 3,14.

Таким чином, довжина кола дорівнює 2 * 3,14 * 24 мм = 150,72 мм (округлюючи до сотих).

Пошаговое объяснение: