1.Знайдіть значення виразу 52-(22, 95:2,7 +3,4) 2,8 2.розв'яжіть рівняння22,5:x=1,5.

0,78•(х+0,12)=3,9Допоможіть будь ласка(у 2 завданні 2 рівняння ​

Ответы на вопрос

Отвечает Udalov Denis.

Ответ:

1.52-(22,95:2,7+3,4)*2,8=52-11,9*2,8=52-33,32=18,68

2.1)22,5:х=1,5

     х=33,75

  2)0,78(х+0,12)=3,9

     39х+4,86=195

     39х+4,86-4,86=195-4,86

     39х=190,32

     х=4,88

Пошаговое объяснение: