Помогите пожалуйста с задачей!! Срочно нужно!!: Із двох вокзалів, відстань між якими 560 км,

виїхали назустріч один одному два поїзди. Один поїзд їхав зі швидкістю 65км/год, а другий- зі швидкістю 72км/год. Яка відстань буде між поїздами через 6 годин, якщо після зустрічі вони продовжили рух у тих самих напрямках? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Анастасия.

Ответ:822км відстань між двома потягами

Пошаговое объяснение:1)72×6=432(км)- 1 потяг за 6 год;

2)65×6=390(км)-2 потяг за 6 годин;

3)432+390=822(км)-разом за6 год. :

Відповідь: 822

Отвечает Тимонова Анастасия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 65+72 = 137км/год - швідкість зближення

2) 137* 6 = 822км - відстань, яку вони разом проїдуть за 6 годин

3) 822 - 560 = 262км - відстань, яка буде між ними через 6 год