Знайди площу прямокутника ,якщо його ширина дорівнює 4,3см ,а довжина 10см


Ответы на вопрос

Отвечает Носков Алексей.

Ответ:

a = 4,3 см

b = 10 см

S = a*b = 4,3*10 = 43 см

Пошаговое объяснение: