3 коробки олівців коштують 72 грн. Скільки гривень коштують 2 такі ж коробки олівців?


Ответы на вопрос

Отвечает Сем Амелия.

Ответ:

48 грн

Пошаговое объяснение:

1) 72 : 3 = 24 (грн) - стоимость одной коробки

2) 24 * 2 = 48 (грн) - стоимость двух коробок

Отвечает Юнгман Полина.

Ответ: 72 поділити на 3 = 2 4 — Гривні Коштує 1 коробка олівців

2. 2 4 помножити на 2 = 48

Відповідь. 2 коробки олівців коштують 48₴

Пошаговое объяснение: