Ширина земельної ділянки прямокутної форми 18 м, а її довжина становить 7/9 ширини. Знайди площу

земельної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Фиалкин Анатолий.

Знайдемо довжину, яка дорівнює 7/9 від ширини:

Довжина = (7/9) × 18 м = 14 м.

Знаходимо площу земельної ділянки:

Площа = Ширина × Довжина = 18 м × 14 м = 252 м².