Обчисли периметр і площу прямокутника, довжина сторони якого дорівнює 6 см а, ширина у три рази

менша

Ответы на вопрос

Отвечает Вековшинина Дарья.

Ответ: 6:3=2 периметр 2*(6+2)=2*8=16см квадратних

площя 6*2=12см квадратних

Пошаговое объяснение: