ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 11 Өрнектердi жаз және есепте • 240 санын уштен бір белiкке кеміт Ғасырдың жартысын

жылмен керсет Бiр жылдың ширегiн аймен керсет. • 570 санының уштен бiрiн тап. Центнердiң жартысы канша килограмм болады? сагатта қанша минут бар? • 5задай вопрос ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смольникова Алина.
Ответ:
1.240:3/1=80
2.100:2=50ж
3.12:4/1=3ай
4.570:3/1=190
5.100ц:50кг=50кг
6.60:5=12