Встановіть чи правильно надана знижка Плаття коштувало 489 гривень, після знижки у 59 % його ціна

199 гривень. Чи правильно вирахован відсоток знижки?

Ответы на вопрос

Отвечает Туркуев Амангул.

Ответ:

Для перевірки правильності розрахунку знижки використаємо формулу:

Знижка = (початкова ціна - ціна після знижки) / початкова ціна * 100%

Замінюємо дані в формулу:

Знижка = (489 - 199) / 489 * 100% = 290 / 489 * 100% ≈ 59,49%

Отже, правильний відсоток знижки становить приблизно 59,49%.