У Гліба було 300 грн. 35% грошей він витратив на їжу, а 45% віддав на благодійність. Скільки у

нього зараз грошей

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Максим.

Відповідь:

60 гривень.

Покрокове пояснення:

1). 35 + 45 = 80 (%) грошей витратив на їжу та благодійність разом;

Всі гроші - 100%

2). 100 - 80 = 20 (%) грошей залишилося;

3). 300 : 100 • 20 = 60 (грн.) залишилось.

Відповідь: у Гліба зараз 60 гривень.

Або інший спосіб:

35% = 0,35; 45% = 0,45;

1). 300 • 0,35 = 105 (грн.) витратив на їжу;

2). 300 • 0,45 = 135 (грн.) витратив на благодійність;

3) 300 - (105+135) = 300 - 240 = 60 (грн.) зараз є у Гліба.

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

60 грн

Пошаговое объяснение:

300 грн — 100%

1) 35 + 45 = 80 (%) — всех денег Глеб отдал на еду и на благотворительность

2) 100 - 80 = 20 (%) — всех денег осталось

3) 20% = 20 : 100 = 0,2

0,2 * 300 = 60 (грн) - осталось у Глеба