Із двох ділянок зібрали 869 ц пшениці, до того ж із пер- шої ділянки зібрали 419 ц. З якої ділянки

зібрали мен- ший урожай і на скільки центнерів менший?​

Ответы на вопрос

Отвечает Глобаж Дмитрий.

Відповідь:

перша ділянка 419ц

друга ділянка=869-419=450ц

зібрали з першої ділянки менший урожай на 450-419=31ц

Покрокове пояснення: