Автобуста жүру ақысы а тг. 2; 3; 5; 8 билеттің құны қанша? Автобуста жүру құнын С әрпімен

белгілендер. Егер к билет алынған болса, онда автобуста жүру құнын есептеу формуласын жазыңдар​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Альбина.

Ответ: 16,24,40

Обяснение:

1) 1C-2тг

K. C-?

Шешуі: 2×8=16(тг)

2)1C-3тг

K. C-?

Шешуі: 3×8=24(тг)

3)1C-5

K. C-?

Шешуі: 8×5=40(тг)