У = -3х2 - 5x + 2 побудувати графік​


Ответы на вопрос

Отвечает Чечулина Анастасия.

Ответ:

Для побудови графіка функції у = -3х^2 - 5x + 2, можна використати координатну площину.

1. Візьмемо декілька значень аргументу х і обчислимо відповідні значення функції у:

При x = 0, у = -3(0)^2 - 5(0) + 2 = 2

При x = 1, у = -3(1)^2 - 5(1) + 2 = -6

При x = -1, у = -3(-1)^2 - 5(-1) + 2 = 6

2. Нанесемо отримані значення на координатну площину.

3. З'єднаємо точки лінією, що проходить через них.

Таким чином, отримаємо графік функції у = -3х^2 - 5x + 2.