Перші 4 дні робітник робив по 24 деталі за день. А в наступні два дні по 30 деталей за день.

Скільки деталей у середньому він робив за день? Дам 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Иван.

Ответ:

Давайте обчислимо середню кількість деталей, яку робітник виготовив за день за цей часовий період.

Перші 4 дні робітник виготовив по 24 деталі за день. Отже, за ці 4 дні він виготовив 4 * 24 = 96 деталей.

Наступні 2 дні він виготовив по 30 деталей за день. Тобто за ці 2 дні він виготовив 2 * 30 = 60 деталей.

Разом він виготовив 96 + 60 = 156 деталей протягом 6 днів.

Теперь розрахуємо середню кількість деталей на день, поділивши загальну кількість (156 деталей) на кількість днів (6 днів):

Середньо деталей на день = 156 деталей / 6 днів = 26 деталей на день.

Отже, робітник в середньому виготовляв 26 деталей за день протягом цього періоду.