3/8 : (-3/4 + 1/2)помогите пожалуйста на счёт скобок​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Снежана.

(3/8) : (-3/4 + 1/2) = (3/8) : (-1/4) = 3/8 * (-4/1) = -3/2 = -1.5

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

3/8÷(-3/4+1/2)

перша дія виконується в дужках, щоб їх додати треба привести до спільного знаменника. це 4. тому до другого дробу додатковий множник 2 (ставиться зверху)

3/8÷(-3/4+2/4)=3/8÷(-1/4)=3/8×(-4/1)=-12/8=3/2=-1 1/2=-1,5