Розв'яжи рівняння у-137,8=27,41​


Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ: 165.21

Пошаговое объяснение: у - 137.8 + 137.8 = 27.41 + 137.8

Це спростилося до:

у = 165.21

Отже, розв'язок цього рівняння - у = 165.21.

Отвечает Братский Гена.

у-137,8=27,41

у=27,41+137,8

у=165,21