4. На занятті з шахів присутніми буль 9 дітей, що 3/4 всієї складає всієї кількості дітей гуртка.

Скільки дітей відвідує гурток? Срочно!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ионин Никита.

9:3/4 = 9/1:3/4 = 9/1*4/3 = 3/1*4/1= 12(д)

В-дь: 12 дітей складає кількість всіх дітей гуртка

Пошаговое объяснение:

Здавалося що треба було множити ,але так як у на дії з дробами ми маємо ділити ,а коли треба знайти частинку від чогось ми множимо.( надіюсь ти знаєш як ділити,якщо ні то , треба перетворити ціле число в дріб далі дільник перевернути а дію ділення замінити на множення ,поскорочувати дроби ,перемножити і вийде результат)