ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! У 5 класі школи з поглибленим вивченням іноземних мов 18 дітей відвідують

гурток німецької мови, 17- гурток французької мови та 23- гурток італійської мови.Скільки учнів у класі, якщо кожен відвідує рівно два гуртки?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокурова Таня.

Ответ:

18+17+23=58/2=29 учн

Пошаговое объяснение: