Бригада майстрів установила 54 дитячих майданчики протягом двох тижнів. Першого тижня вона

встановила п‘ять дев‘ятих цієї кількості. На скільки менше майданчиків було встановлено другого тижня, ніж першого

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылов Женя.

Ответ:

На 6  майданчиків менше було встановлено другого тижня, ніж першого

Пошаговое объяснение:

1.Бригада майстрів установила 54 дитячих майданчики протягом двох тижнів. Першого тижня вона встановила п‘ять дев‘ятих цієї кількості. На скільки менше майданчиків було встановлено другого тижня, ніж першого

Решение:

1)54:9*5=30 площадок установили мастера за первую неделю.

2)54-30=24 площадки установили мастера за вторую неделю.

3)30-24=6