Вычислите. - a) (51 q + 4 t 626 kg) : 2 - (3 t 7 q - 15 q 40 kg) . 2 б) 4 m 65 cm + 32 dm 8 cm -

3 - (6 dm + 52 cm) B) 6 h 42 min : 67 + 4 · (357 min - 2 h 15 min)
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:a) Розглянемо вираз по частинах:

Перша частина: (51q + 4t 626kg) / 2

Друга частина: (3t 7q - 15q 40kg) / 2

Перша частина:

(51q + 4t 626kg) / 2 = 25q + 2t 313kg

Друга частина:

(3t 7q - 15q 40kg) / 2 = (3t - 7q) - 7q 20kg

Тепер віднімемо другу частину від першої:

(25q + 2t 313kg) - ((3t - 7q) - 7q 20kg)

Розкриваємо дужки і віднімаємо:

25q + 2t 313kg - 3t + 7q + 7q 20kg

Згрупуємо подібні терміни:

(25q + 7q + 7q) + (2t - 3t) + 313kg + 20kg

39q - t + 333kg

Отже, результат виразу a) дорівнює:

39q - t + 333kg

б) Розглянемо вираз по частинах:

Перша частина: 4m 65cm + 32dm 8cm

Друга частина: 6dm + 52cm

Перша частина:

4m 65cm + 32dm 8cm = 4m (100cm) + 65cm + 32dm (10cm) + 8cm = 400cm + 65cm + 320cm + 8cm = 793cm

Друга частина:

6dm + 52cm = 6dm (10cm) + 52cm = 60cm + 52cm = 112cm

Тепер віднімемо другу частину від першої:

793cm - 112cm = 681cm

Отже, результат виразу б) дорівнює:

681cm

B) Розглянемо вираз по частинах:

Перша частина: 6h 42min / 67

Друга частина: 4 * (357min - 2h 15min)

Перша частина:

6h 42min / 67 = 6h 0min + 42min / 67 ≈ 6h 0min (з округленням)

Друга частина:

4 * (357min - 2h 15min) = 4 * (357min - 135min) = 4 * 222min = 888min

Тепер додамо першу частину до другої:

6h 0min + 888min = 6h 0min + 14h 48min = 20h 48min

Отже, результат виразу B) дорівнює:

20h 48min

Regenerate

Пошаговое объяснение: