Знайди периметер та площу квадрата зі стороною 2,3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

Периметр квадрата дорівнює 9.2 см, а площа - 5.29 см^2.

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата обчислюється за формулою P = 4s, де s - довжина сторони квадрата.

P = 4 * 2.3 см = 9.2 см

Площа квадрата обчислюється за формулою S = s^2.

S = (2.3 см)^2 = 5.29 см^2

Отже, периметр квадрата дорівнює 9.2 см, а площа - 5.29 см^2.