(1/3+11/16)*48/49 1 8/35 : (5 2/7-4 1/3)2.4-1.5*5.2Помогите пожалуйста срочно дам 45 баллов

!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Мария.

Давайте розв'яжемо ці математичні вирази:

1. (1/3 + 11/16) * (48/49)

Спочатку знайдемо суму (1/3 + 11/16):

1/3 + 11/16 = (16/48) + (33/48) = 49/48

Тепер перемножимо це число на (48/49):

(49/48) * (48/49) = (49 * 48) / (48 * 49) = 1

Отже, вираз (1/3 + 11/16) * (48/49) дорівнює 1.

2. 1 8/35 : (5 2/7 - 4 1/3)

Спочатку знайдемо різницю (5 2/7 - 4 1/3):

5 2/7 - 4 1/3 = (35/7) - (13/3) = (15/3) - (13/3) = 2/3

Тепер розділимо (1 8/35) на (2/3):

(1 8/35) / (2/3) = (43/35) / (2/3)

Поділимо чисельник на чисельник і знаменник на знаменник:

(43/35) / (2/3) = (43/35) * (3/2) = (43 * 3) / (35 * 2) = (129/70)

Отже, вираз (1 8/35) : (5 2/7 - 4 1/3) дорівнює 129/70.

3. 2.4 - 1.5 * 5.2

Розрахуємо множення та віднімання:

2.4 - (1.5 * 5.2) = 2.4 - 7.8 = -5.4

Отже, вираз 2.4 - 1.5 * 5.2 дорівнює -5.4.