Відомо , що поклавши до банку гроші під 15 % річних , через 25 років громадянка забрала з банку

50000 грн. Скільки грошей було покладено на рахунок ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Валерия.

Відповідь:

1520 грн

Покрокове пояснення:

S = D*1,15^25 - якщо нараховуються відсотки на відсотки
D = S/1,15^25 =50000/ 1,15^25 = 1518,88186 ≈ 1519 грн ≈ 1520 грн


S = D*(1+0,15*25) - якщо відсотки нараховуються тільки на тіло депозиту
D = S/(1+0,15*25) =50000/ (1+0,15*25) = 10526,31579 ≈ 10526 грн

Отвечает Артёмкин Иван.

Наращенная сумма через n лет: S = P * (1+i)^n

P = S/(1+i)ⁿ = 50000/(1+0.15)²⁵ ≈ 1519 грн - было вложено