Терміново, дуже важливо. З одного аеродрому в одному на- прямку з інтервалом 0,4 год вилетіли два

літаки. Перший літак летів зі швид- кістю 640 км/год, а другий - зі швид- кістю 720 км/год. Через скільки годин після свого вильоту другий літак буде попереду першого на відстані 24 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Щегольков Артем.

Ответ:

1) 720 - 640 = 80 (км/год) - більша швидкість другого літака.

2) 0,4 • 640 = 256 (км) - пролетів перший літак за 0,4 год.

3) 256 + 24 = 280 (км) - має пролетіти другий літак, щоб бути попереду.

4) 280 : 80 = 3,5 (год) - потрібно другому літаку.

Відповідь. Другий літак буде попереду через 3,5 год.