Відстань між двома містами дорівнює 1264 милі. Із них одночасно вилетіли назустріч один одному два

килими-літаки й зустрілися через 8 годин після вильоту. Один із килимів пролітав 82 милі за годину. З якою швидкістю летів другий килим? 1 сухопутна миля = 1608 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова София.
1) 1604×1264=2032512(м) шлях який подолали 2 килими разом
2)1608×82=131528 (м) шлях який подолав 2 килим
3)131528:1608= 82 (м/год) швидкість 2 килима
Відповідь: 82 м/год