479. Відстань між двома містами дорівнює 1264 милі. Із них одночасно вилетіли назустріч один

одному два килими-літаки йзустрілися через 8 год після вильоту. Один із килимів пролітав82 милі за годину. З якою швидкістю летів другий килим?11 сухопутна миля = 1609 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оппенгейм Владислав.

Ответ:

122.284 - швидкість у км на год

Пошаговое объяснение:

1264-(82*8) =608 - пролетів 2 килим

608/8 = 76 - швидкість у милях

76*1609/1000 = 122.284 - швидкість у км

Отвечает Дмитриева Марьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  швидкість другого килима -х милі/год, тоді відстань яку пролетів другий килим - 8х милі - , а  відстань яку пролетів перший килим складає  82* 8 милі/год. Складемо рівняння

8х + 82*8 = 1264

8х + 656 = 1264

8х = 1264 - 656

8х = 608

х = 608 : 8

х = 76 (милі/год) - швидкість  другого килима