Довжина прямокутника 2,3дм а ширина у два рази більша. Знайти площу квадрата, периметр якого

доравнює периметру прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Валюженич Юля.

Ответ:

11,9025 дм2

Пошаговое объяснение:

1) 2,3x2=4,6

2)(2,3+4,6)x2=13,8

3)13,8:4=3,45

4)3,45х3,45=11,9025

Отвечает Бублик Анастасія.

Ответ:

11,9025 дм²

Пошаговое объяснение:

2,3 * 2 = 4,6 (дм) ширина прямокутника

(2,3 + 4,6) * 2 = 6,9 * 2 = 13,8 (дм) периметр прямокутника і периметр квадрата

13,8 : 4 = 3,45 (дм) сторона квадрата

3,45 * 3,45 = 11,9025 (дм²) площа квадрата