Решите систему уравнений (2x+y=-11​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Данил.

2x + y = -11
y = -2x - 11
2x + (-2x - 11) = -11
2x - 2x - 11 = -11
-11 = -11
Отримали твердження, що є істинним для будь-якого значення x. Це означає, що система має безліч розв'язків.