Одна сторона трикутника дорівнює 42 см а друга на 24 см менша ніж перша третя сторона у три рази

більша за другу знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

відповідь:
P = 114 см

пояснення:
42-24 = 18.  

18 см = 2 сторона трикутника

18*3 = 54.  

54 см = 3 сторона трикутника

P = 42+18+54.  42+18+54 = 114 см