7. Обчисли значення виразу: 8,5×2,8-18:(3 2,7+1 5,7) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Тимур.

Відповідь:Давайте розрахуємо значення виразу:

8,5 × 2,8 - 18 : (3 + 2,7 + 1,5)

Спочатку виконаємо дії у дужках:

3 + 2,7 + 1,5 = 7,2

Тепер підставимо це значення назад у вираз:

8,5 × 2,8 - 18 : 7,2

Далі обчислимо множення та ділення:

8,5 × 2,8 = 23,8

18 : 7,2 = 2,5

Зараз знаходимо різницю:

23,8 - 2,5 = 21,3

Отже, значення виразу 8,5 × 2,8 - 18 : (3 + 2,7 + 1,5) дорівнює 21,3.

Покрокове пояснення: