Бджоли за день принесли до вулика 4 кг меду. Наступного дня вони працювали краще і зібрали 4,5 кг

меду. На скільки відсотків більше зібрали меду бджоли за другий

Ответы на вопрос

Отвечает Сибирский Терем.

Ответ:

25%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Балашов Андрей.

Пошаговое объяснение:

4кг-100%

4.5кг-х%

х=4.5*100:4=112,5%

112.5-100=12.5%

на 12.5% більше меду зібрали за другий день

можна ще по іншому зробити.

4кг-100%

4:100=0.04кг в 1% це ми дізналися скільки кг в одному проценті

4.5кг-4кг=0.5кг. на стільки більше зібрали бджоли. тепер потрібно дізнатися скільки ж це процентів.

для цього ділимо вагу на кількість кг в одному проценті.

0.5:0.04=12.5%