(50 баллов!!!!) знайти площу повної поверхні многогранніка в основи якого два правильні трикутники

три бічні грані квадрати. кожне ребро многогранніка 4 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

Даний многогранник має два правильних трикутники як основи і три бічні грані у вигляді квадратів. Щоб знайти площу повної поверхні такого многогранника, вам потрібно обчислити площу двох трикутників та площу трьох квадратів і потім додати їх разом.

Площа трикутника:

Площа правильного трикутника може бути знайдена за допомогою формули Герона або наступною формулою, якщо відома довжина сторони a:

Площа трикутника = (a^2 * √3) / 4

Площа квадрата:

Площа квадрата дорівнює сторона квадрата піднесена до квадрата:

Площа квадрата = a^2

Оскільки довжина сторони многогранника 4 см, та ви маєте два трикутники і три квадрати, обчисліть їхні площі і додайте їх разом:

Площа трикутника = (4^2 * √3) / 4 = 4√3

Площа квадрата = 4^2 = 16

Площа многогранника = 2 * Площа трикутника + 3 * Площа квадрата

Площа многогранника = 2 * 4√3 + 3 * 16 = 8√3 + 48 ≈ 8√3 + 48 кв. см

Пошаговое объяснение:

Отже, площа повної поверхні даного многогранника дорівнює приблизно 8√3 + 48 квадратним сантиметрам.