На першій зупинці з автобусу вийшло 6людей і зайшло 4, на іншій зупинці вийшло 2 і зайшло 9. Після

цього в автобусі стало 17пасажирів. Скільки людей в автобусі було до початку? ВИРІШИТИ ЧЕРЕЗ РІВНЯННЯ!!! Терміново!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ломтюгов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x-6+4-2+9=17

x+5=17

x=17-5

x=12

сначала в автобусе было 12 человек.

4+9 зашли и 6 +2 вышли

13-8=5 )))