На першій зупинці до автобуса увійшло 10 осіб, а вийшло 8 осіб; на другій - увійшло 12 осіб, а

вийшло 5. На третій зупинці вийшло 2 особи, а увійшло 6, і в автобусі стало 28 осіб. Скільки пасажирів було в автобусі до першої зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Пирахмаев Мага.

Ответ:

15 было

Пошаговое объяснение:

пусть было ---х

тогда х+10-8+12-5-2+6=28

х+13=28

х=28-13              х=15 то есть было 15