Знайди значення виразу (а+213)*b, якщо а=2078, b=79​


Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

180989

Пошаговое объяснение:

(а+213)*b, якщо а=2078, b=79

(2078+213)*79=2291*79=180989