За якого значення в значення виразу 14-2ь дорівнює -9?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Марина.

Ответ:

11,

Пошаговое объяснение:


Отвечает Пентегова Настя.

Ми можемо знайти значення y шляхом розв'язання рівняння 14 - 2y = -9. Давайте спробуємо це зробити:

$$14 - 2y = -9$$

$$-2y = -9 - 14$$

$$-2y = -23$$

$$y = \frac{-23}{-2}$$

$$y = \frac{23}{2}$$

Отже, значення y дорівнює $\frac{23}{2}$, коли вираз 14-2y дорівнює -9.