За яких значень параметра p рівняння x^2+px+28=0 має корінь, що дорівнює 6 ? (Відповідь округли

до сотих)

Ответы на вопрос

Отвечает Московкин Александр.

Ответ:

p = -10.67

Пошаговое объяснение:

Используем теорему Виета

x1 + 6 = -p

x1 * 6 = 28

x1 = 28/6 = 14/3

14/3 + 6 = -p

p = -14/3 - 6 = -10.67