Знайди значення виразу: 1) 18 ∙ х + 3217, якщо х = 72; 2) а : 36 + а : 39, якщо а = 468; 3) х ∙

37 – у : 25, якщо х = 25, у = 2525

Ответы на вопрос

Отвечает Куандыков Алексей.
1) Для знаходження значення виразу 18 * x + 3217 при x = 72:
18 * 72 + 3217 = 1296 + 3217 = 4513
значення виразу становить 4513
2) Для знаходження значення виразу a / 36 + a / 39 при a = 468:
468 / 36 + 468 / 39 = 13 + 12 = 25
значення виразу становить 25
3) Для знаходження значення виразу x * 37 - y / 25 при x = 25 і y = 2525:
25 * 37 - 2525 / 25 = 925 - 101 = 824
значення виразу становить 824
Отвечает Книжников Костя.

Пошаговое объяснение:

1

х = 72

18 * х + 3217 = 18 * 72 + 3217 = 1296 + 3217 = 4513

2

а = 468

а : 36 + а : 39 = 468 : 36 + 468 : 39 = 13 + 12 = 25

3

х = 25; у = 2525

х * 37 - у : 25 = 25 * 37 - 2525 : 25 = 925 - 101 = 824