Одна зі сторін прямокутника дорівнює а см, інша - на 15 см більша. Чому дорівнює периметр

прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

P=(a+b)*2=(a+a+15)*2=(2a+15)*2=4a+30 cm

Отвечает Череватий Діма.

Ответ:

2(2a+15)(см )

Пошаговое объяснение:

а - I сторона

a+15 - II сторона

периметр

P=2(a+a+15)=2(2a+15)(см )