Перший автомат за 10 хв розфасовує 350 кг борошна , а другий за 5 хв - 200 кг .За скільки хвилин

вони розфасують 900 кг борошна , працюючи разом ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Ответ:

Перший автомат розфасовує борошно швидкістю 350 кг за 10 хвилин, що робить 35 кг/хв. Другий автомат розфасовує борошно швидкістю 200 кг за 5 хвилин, що робить 40 кг/хв. Разом вони розфасують борошно швидкістю 35 + 40 = 75 кг/хв. Для розфасування 900 кг борошна їм знадобиться 900 / 75 = 12 хвилин.

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

12 хвилин.

Пошаговое объяснение:

Перший автомат за 1 хв. розфасує 350:10=35 кг борошна.

Другий автомат за 1 хв. розфасує 200:5=40 кг борошна.

Разом за 1 хв. вони розфасують 35+40=75 кг борошна.

900 кг борошна вони розфасують за 900: 75=12 хвилин.