За 1хв перший автомат розфасовує 30,8 кг крупи, а другий 31,7 кг. За скільки хвилин вони

розфасовують 1 т крупи, працюючи разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Колегова Ксения.

Ответ:

16 хв

Пошаговое объяснение:

V₁=30,8 кг/хв

V₂=31,7 кг/хв

V₁₂(тоб-то спільна швидкість) = 30,8 + 31,7 = 62,5 кг/хв

M = 1т = 1000 кг;

M = tV₁₂

t = M/V₁₂ = 1000/62,5 = 2000/125 = 400/25 = 80 / 5 = 16 хв