Один промисловий автомат розфасовує і запаковує 1200 стаканчиків йогурту за 1 год , а інший - за 30

хв. За скільки хвилин автомати розфасують і запакують цю кількість йогурту , якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Апханов Александр.
1)1200:60=20 (ст.) -розфасовує 1 автомат за 1 хвилину.
2)1200:30=40 (ст.) -розфасовує 2 автомат за 1 хвилину.
3)20+40=60 (ст.) - розфасовують в сумі два автомати за 1 хвилину.
4)1200:60=20 (хв.) - розфасовуватимуть 1200 стаканчиків 2 автомати.
Відповідь: 20 хвилин.