Довжина прямокутника 7 см, а периметр 2 дм. Побудуй трикутник з довжиною сторін, як ширина

прямокутника. Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Ірина.
Довжина прямокутника 7 см, а периметр 2 дм (20 см). Ширина прямокутника може бути знайдена, розглядаючи рівняння периметру прямокутника:

2

(
довжина
+
ширина
)
=
20
2⋅(довжина+ширина)=20

Підставляючи відому довжину прямокутника (7 см), ми можемо знайти ширину:

2

(
7
+
ширина
)
=
20
2⋅(7+ширина)=20
14
+
2

ширина
=
20
14+2⋅ширина=20
2

ширина
=
6
2⋅ширина=6
ширина
=
3
ширина=3

Отже, ширина прямокутника дорівнює 3 см.

Тепер, ми можемо побудувати трикутник зі сторонами довжиною 3 см, 7 см (довжина прямокутника) та 7 см (довжина прямокутника). Периметр трикутника обчислюється як сума довжин його сторін:

Периметр

трикутника
=
3
+
7
+
7
=
17

см
Периметртрикутника=3+7+7=17см

Отже, периметр цього трикутника дорівнює 17 см.