Якщо прямокутна ділянка довжиною 10 метрів і шириною 5 метрів коштує 5000 гривень, яка ціна за

квадратний метр цієї ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Саша.

Ответ:

100 грн

Пошаговое объяснение:

1) 10 * 5 = 50 (м²) - площадь участка

2) 5000 : 50 = 100 (грн) - цена за 1 м²